Лазерне лікування макули та сітківки

       23 липня в Офтальмологічному центрі “Діоптрія” медичний директор харківського Міжнародного медичного центру “Офтальміка” Сардарян Вартуї Ваагнівна проведе консультації та лазерне лікування макули і сітківки при наступних захворюваннях очей: макулярний набряк, судинні захворювання сітківки, вікова макулодистрофія, периферична дистрофія сітківки та діабетична ретинопатія.
       Вартуї Ваагнівна Сардарян – лікар-офтальмолог вищої категорії, яка має авторитет та відома далеко за межами Харківської області та України, – спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сітківки. Вона є членом Європейського та Американського товариств рефракційних та катарактальних хірургів. Авторка наукових публікацій та статей, учасниця міжнародних конференцій. Бере участь у міжнародних мультицентрових дослідженнях із лікування захворювань сітківки (має Good Clinical Practice Certificate)!
Лікування в Офтальмологічному центрі “Діоптрія” 23 липня здійснюватиметься за допомогою офтальмологічної лазерної системи останнього покоління Navilas 577s – однієї з найкращих у світі, яка нещодавно з’явилася в Україні. Вартуі Ваагнівна Сардарян – має великий досвід роботи з Navilas.
       Швидкість та точність, які забезпечує Navilas – найвищі з можливих на сьогодні! Те саме можна сказати і про відчуття пацієнта: вони максимально комфортні!
Роботизована лазерна система має власну навігаційну систему, яка дозволяє відстежити всі рухи, аж до найдрібніших змін очного яблука! В результаті промінь лазера ніколи не зіб’ється із запрограмованого треку!
      Тісна співпраця нашого центру з Міжнародним медичним центром “Офтальміка”, який є одним із найсучасніших та високотехнологічних офтальмоцентрів Харкова та України, дозволяє покращувати професійний рівень та якість надання медичних послуг.