Офтальмологічний центр "Діоптрія"

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

м. Миргород, вул. Гоголя 112, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | 066 008 6255 | Email: [email protected]

Наш Миргород

/
Наш Миргород

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

      Лікування в нашому центрі можна поєднати з чудовим відпочинком, адже лікувально-санаторний комплекс міста Миргорода знають не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Так як «Офтальмологічний центр «Діоптрія»» знаходиться на території курорту, то  по дорозі до нас у вас є гарна нагода насолодитися красою природи нашого міста. Екологічно чиста зона сприяє покращенню самопочуття, швидкому одужанню після лікування та оперативного втручання.

      На території як самого м. Миргорода, так і навколо нього активно розвивається зелений туризм.       Славнозвісний гоголівський край відомий своєю дивовижною історією, а сам курорт насичений персонажами творів письменника.

       Гості нашого міста мають унікальну нагоду наприкінці літа відвідати Національний Сорочинський ярмарок, який знаходиться поруч, в селі Великі Сорочинці, на батьківщині М. В. Гоголя. Різноманіття товарів, звичаїв, обрядів зі всієї України та сусідніх держав приємно здивують відпочиваючих.        Ласкаво  запрошуємо до нашого чудового міста, де ви зможете не тільки пройти повне обстеження в нашому центрі, а й приємно відпочити. Адже, гарний відпочинок у поєднанні з ефективним лікуванням – з користю проведений час.