Офтальмологічний центр "Діоптрія"

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

м. Миргород, вул. Гоголя 112, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | 066 008 6255 | Email: [email protected]

Історія нашого центру

/
/
Історія нашого центру

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

Початок створення нашого центру…

Навесні 2018 року, а саме 24 квітня Офтальмологічний центр «Діоптрія» відчинив двері для  своїх перших пацієнтів. Одним з його засновників став лікар офтальмолог, визнаний миргородцями як відданий своїй справі, чуйний, порядний, досвідчений –  Ключко Антон Андрійович.

Голоний лікар ОЦ «Діоптрія» Ключко Антон Андрійович в 2008 р. закінчив УМСА в м. Полтава, а вже з 2010 р. починає працювати лікарем офтальмологом у МЦРЛ в м. Миргороді. З перших днів своєї роботи почав отримувати повагу та позитивні відгуки від пацієнтів.

Велика довіра миргородців та жителів району спонукали Антона Андрійовича відкрити власну практику в сан. Березовий Гай та розширити коло своїх пацієнтів. Саме тут у нього з’являються перші апарати для діагностики та лікування очей. Випадкова зустріч на одній з численних конференцій, на яких наш головний лікар приймає активну участь, завершилася співпрацею з лікарем офтальмологом вищої категорії, провідним лазерним хірургом з лікарні ім. проф. Л. Л. Гіршмана Саєнком Ігорем  Володимировичем. Це дало змогу надавати кваліфіковану консультацію та лікування пацієнтам з цукровим діабетом  та захворюваннями сітківки.

У зв’язку зі збільшенням кількості пацієнтів та різноманітністю захворювань очей було прийнято рішення про створення в курортному місті Миргород офтальмологічного центру з умовами  столичних клінік, щоб наші жителі та гості мали змогу пройти високоякісну діагностику, лікування та хірургію очей.

Перші кроки та досягнення

Майже в перші дні роботи було проведено перший операційний день з приводу катаракти по заміні кришталика на інтраокулярну лінзу (ІОЛ) та глаукоми. До співпраці було залучено провідного офтальмохірурга, головного лікаря лікарні ім. проф. Л. Л. Гіршмана, проф.,  д. м. н. Ковтуна Михайла Івановича. Вже перші пацієнти дали високі результати та отримали новий зір від наших лікарів. 

Завдяки завзятій праці провідних спеціалістів наш центр отримав визнання світовим лідером у галузі догляду за очима американською фірмою Alcon. Тісна співпраця з ними зробила нас першими в Україні в сфері придбання та використання передового обладнання і штучних кришталиків. За весь період роботи центру до сьогодні було проведено  близько 5 тисяч операцій різної категорії складності і ця кількість з кожним днем збільшується. Але це тільки частина тих послуг, які можна отримати в нашому центрі.

Збільшення використання новітньої техніки, таких як телефони, ґаджети, планшети, дистанційне навчання за комп’ютером, призвело до погіршення зору серед дітей молодшого та шкільного віку. Раніше батьки були вимушені возити своїх дітей  до великих міст на лікування і витрачати великі кошти на транспорт та проживання. Але в червні місяці 2020 р. це питання було вирішено! В ОЦ «Діоптрія» почав працювати дитячий фізіотерапевтичний кабінет, що значно полегшило лікування наших молодших пацієнтів. Результатами процедур задоволені не тільки медичний персонал і батьки, а й малеча, яка виходячи з нашого центру, крокує бадьоро і більш впевнено пізнавати світ.

Також з відкриттям центру збільшилися можливості лікування людей з цукровим діабетом та захворюваннями сітківки. Крім лазерного лікування таким пацієнтам ми  можемо тепер проводити і медикаментозне лікування сітківки при вологій віковій макулодистрофії , набряку макули, що розвинувся внаслідок тромбозу центральної вени сітківки  та порушень зору внаслідок діабетичного набряку.

Потреба пацієнтів в окулярах спонукала нас відкрити восени 2019 року на території нашого центру оптику з власною майстернею для виготовлення окулярів найвибагливіших смаків. Широкий асортимент світових брендів чекають на своїх власників.

Активна співпраця з нашими партнерами дозволяє нам покращувати свої методи діагностики та лікування. Постійно триває заміна діагностичного обладнання. Ми намагаємося крокувати в ногу з часом, тому активно закупляємо обладнання останнього покоління.

Ми працюємо заради Вашого яскравого життя, тому намагаємося знаходити підхід до кожного нашого пацієнта незалежно від віку, статі та національності!