Офтальмологічний центр "Діоптрія"

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

м. Миргород, вул. Гоголя 112, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | 066 008 6255 | Email: [email protected]

Апарат “АМО-АТОС”

/
/
/
Апарат “АМО-АТОС”

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

Апарат “АМО-АТОС” з приставкою “Амбліо-1” призначений для безмедикаментозної,  місцевої лікарської терапії з використанням хвиль магнітного поля тих захворювань очей,  що супроводжуються набряком або запаленням, а також амбліопії та посилює терапевтичний ефект при лікуванні спазму акомодації.

Магнітотерапія – найбільш розвинута  галузь фізіотерапії і медичної техніки. Вона ефективна при лікуванні як хронічних, так і гострих захворювань, травм, невідкладних станів, а також використовується в профілактичних цілях. У ряді практичних випадків магнітотерапія є єдиним засобом лікування. Прикладом можуть служити новоутворені внутрішньоочні крововилив.

На даний час вважається доведеним чутливість до магнітного поля кров’яної, судинної, ендокринної та центральної нервової систем.

Для використання у дитячій офтальмології при лікуванні амбліопії дію хвилі магнітного поля поєднують з фотостимулюючою  дією за допомогою спеціальної приставки “Амбліо-1”.

Приставка також забезпечує динамічний і резонансний вплив фотостимулів, що в поєднанні з аналогічною дією магнітного поля дає високий клінічний ефект.

Показання до застосування апарату "АМО-АТОС":

Апарат “АМО-АТОС” єдиний з існуючих на даний час апаратів для магнітотерапії, який максимально задовольняє вимоги сучасних фізіотерапевтичних кабінетів.