Селективна лазерна трабекулопластика

      Глаукома – небезпечне і наймасовіше (поряд з катарактою) очне захворювання, що часто стає причиною сліпоти. Головний симптом глаукоми – високий внутрішньоочний тиск – результат дисбалансу між припливом та відтоком внутрішньоочної рідини! Причиною цього може стати погана пропускна спроможність природного фільтра ока – трабекули. Якщо не звернутися до лікаря, наслідки можуть стати незворотними – аж до атрофії зорового нерва! Внутрішньоочний тиск необхідно нормалізувати і для цього застосовують сучасний метод лазерного лікування – селективну лазерну трабекулопластику (СЛТ).

    Під час СЛТ на трабекулу впливають лазером, очищуючи та розширюючи дренажні отвори. В результаті баланс між припливом та відтоком внутрішньоочної рідини відновлюється і тиск знижується!

   Переваги методу:

   В Офтальмологічному центрі “Діоптрія” СЛТ здійснюють за допомогою спеціального лазера OptoSLT nano, виробленого компанією Optotek Medical.

   Операція проходить під місцевою анестезією та легко переноситься пацієнтами будь-якого віку. Особливо вона показана тим, хто погано переносить медикаментозні методи стабілізації внутрішньоочного тиску.

   Після СЛТ повний ефект настає у 75-85% пацієнтів через 4-6 тижнів. Допускаються повторні операції!

   Завдяки лазерним технологіям в офтальмології фантастичне майбутнє стає повсякденною частиною нашого життя!