Офтальмологічний центр "Діоптрія"

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

м. Миргород, вул. Гоголя 112, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | 066 008 6255 | Email: [email protected]

м. Миргород, Курортна поліклініка (ЛДЦ), 2 поверх

Телефон: 067 437 1618 | Email: [email protected]

Записатися на прийом Лікар-офтальмолог
Ключко Антон Андрійович
Головний лікар нашого центру
Лазерне лікування сітківки,
лікування астигматизму,
катаракти і глаукоми - наше завдання,
яке ми вирішуємо безпечно,
професійно і ефективно.
Ви можете легко зв'язатися з нами
по телефону нижче:
066 008 6255 067 437 1618 Записаться на прием
Записатися на прийом Лікар-офтальмолог
Ключко Антон Андрійович
Головний лікар нашого центру

Запрошуємо Вас до Офтальмологічного центру «Діоптрія»

Офтальмологічний центр «Діоптрія» – це європейський рівень обслуговування на Полтавщині в курортному місті Миргород. Планові як дорослі, так і дитячі огляди проводить головний лікар нашого центру,  національний експерт у питаннях біометрії, лікар-офтальмолог – Ключко Антон Андрійович. За всі роки своєї лікарської практики провів чимало хірургічних втручань по видаленню новоутворень, птерігіумів, лазерну хірургію очей при розривах та дегенераціях сітківки. Також в ОЦ «Діоптрія» на постійній основі (за попереднім записом) надають консультації та проводять хірургічні втручання провідні лікарі м. Харкова:
  • Заслужений лікар України, лікар-офтальмолог вищої категорії, доктор медичних наук один із провідних офтальмохірургів України – Ковтун Михайло Іванович. З 2018 року і по теперішній час проводе операції в «Діоптрії». За цей час провів більше тисячі вдалих операцій по заміні кришталика  та глаукомі в нашому центрі.
  • Провідний спеціаліст в галузі лазерної офтальмології лікарні імені професора Гіршмана – Саєнко Ігор Володимирович. Він займається усуненням патологій сітківки, таких як набряк, відшарування, макулодистрофія, дегенеративні стани,  діабетична ретинопатія і ін..
Всі обстеження та хірургічні втручання проводяться на найсучаснішому обладнанні останнього покоління з використанням високоякісних розхідних матеріалів. Так, наприклад, при факоемульсифікації катаракти використовуються інтраокулярні лінзи (кришталики) американської фірми Алкон, яка зарекомендувала себе як один з найкращих виробників в усьому світі. Висока якість обслуговування та нижчі ціни  відносно обласних офтальмологічних клінік приваблюють все більше нових пацієнтів не тільки з усіх куточків нашої держави, а й з інших країн. Пацієнти, які мають бажання прооперуватися в Офтальмологічному центрі «Діоптрія», необхідно з’явитися лише один раз на огляд для відповідних розрахунків та обстежень, а потім в назначений день на операцію. Так як наш центр знаходиться на території курортного комплексу «Миргородкурорт», наші пацієнти мають чудову нагоду не тільки насолодитися чистим повітрям і гарними краєвидами, а й отримати якісне лікування стосовно супутніх захворювань кишково-шлункового тракту, серцево-судинних захворювань та цукрового діабету. Хоча післяопераційний період не потребує стаціонару і після контрольного огляду на наступний день дозволяє іногородньому пацієнту повертатися додому, але, при бажанні, він може заселитися в санаторій курортного комплексу для відновлення всього організму в цілому. З літа 2020 року починає працювати кабінет фізіотерапевтичних процедур для дітей, які вже дали позитивний результат, тобто спостерігається покращення зору у наших маленьких пацієнтів на 20-40 %. Тісна співпраця з нашими партнерами та новітнє обладнання дозволяє нам приймати на навчання лікарів-офтальмологів з інших областей. Широкий асортимент оправ,  лінз і власна майстерня дозволяє якісно та в короткі терміни виготовляти найвибагливіші  замовлення наших пацієнтів. Наш центр співпрацює з такими світовими  постачальниками як Ray Ban, Primavera, Mario Rossi, Guy Laroche, Rodenstock, Polaroid та багато інших.

Чому всі обирають офтальмологічний центр "Діоптрія"?

Що кажуть про нас наші пацієнти

Хочемо подякувати чудовому лікарю Антону Андрійовичу та його команді, за те, що повернули зір моєму чоловіку. Дякуємо за вашу людяність, щирість за ваш професіоналізм. Вашій клініці-успіхів і процвітання.
Надія
8.01.2022
Рекомендую, гарне обслуговування, добре ставлення медсестер. Два лікарі роблять операції просто СУПЕР. Дякую вам за мою свекруху Антоніну Степанівну. Була катаракта на двох очах, зараз бачить добре. Дай Боже вам здоров'я.
Світлана
6.01.2022

Залишилися запитання?

Ви можете зателефонувати нам або відправити листа на E-MAIL

Останні новини