У рік, який минає, ми хочемо згадати найвидатніші моменти нашого центру. Визначною подією для нас стало придбання першого в Україні обладнання останнього покоління – безконтактний оптичний біометр ARGOS та кератограф 5М Oculus. Також, саме в цьому році, у нашому центрі з’явився новий штучний кришталик від американської фірми Alcon IQ Vivity ™. Наш провідний офтальмохірург Ковтун Михайло Іванович 24 квітня провів першу імплантацію цього кришталика в Україні. Саме про переваги IQ Vivity ™ хочемо Вам розповісти.

IQ Vivity ™ імплантується пацієнтам від 22 років і старшого віку з наявним астигматизмом рогівки, після операції з приводу видалення катаракти та при пресбіопії. Традиційні лінзи вирішують всі ці проблеми за допомогою дифракційної технології. Найкращий спосіб її описати – уявити альтернативні кільця з різною силою фокусування. Один набір кілець призначений для фокусування на зображеннях в далечину, а інший – для об’єктів, що знаходяться поблизу. Тільки ці дві відстані є у фокусі, а зображення між ними розмиті. Вночі кільця з фокусом можуть навіть створювати ореоли або відблиски навколо джерела світла на відстані. Навідмінно від традиційних лінз IQ Vivity ™  – це лінза, яка використовує фірмову технологію під назвою X-Wave. Завдяки цій технології пацієнти тепер можуть бачити все доступне зображення, що призводить до безперервного діапазону зору при будь-якому освітленні. Технологія X-Wave допомагає захистити очі від ультрафіолетових променів сонця, а також синього світла від цифрових пристроїв.

Також водіння вночі буде набагато безпечнішим та комфортним, за рахунок зменшення візуальних аберації, таких як ореоли, спалахи зірок або відблиски.